Blansko v improvizované sestavě podlehlo Uherskému Ostrohu

26.11.2017

HC Uherský Ostroh 7:2 Dynamiters Blansko HK

Dynamiters odjeli do Uherského Ostrohu v improvizované sestavě a bez svých důležitých opor týmu. Do dnešního utkání nezasáhli Tomáš Jílek, David Jakubec, David Kazda, Mirek Berka, Marek Antal a ani Stanislav Sedláček. Náš tým byl tedy velice oslaben a výsledku nepomohla ani velká spousta trestů. Těch bylo celkem dvanáct na obou stranách včetně dvou do konce utkání za bitku, do které se pustil David Bílý proti Radku Kučerovi.

Oslabení našeho týmu bylo znát již od začátku. Ve třetí minutě Blansko dostalo hned dvě branky. V sedmé však dával kontaktní branku Matouš Král a dal svému týmu naději. Dynamiters tato branka nakopla, v desáté minutě vyrovnal David Šála na 2:2 a Blansko bylo opět ve hře. Do konce první periody však Uherský Ostroh ještě jednou skóroval a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro soupeře.

Rozhodující byla druhá dvacetiminutovka, ve které soupeř dokázal vstřelit tři góly a nedovolil Blansku ani jednu úspěšnou trefu. V závěrečné třetině domácí jen korigovali výsledek jednou brankou na konečných 7:2. Všechny tři body tak zůstávají u soupeře doma.

Autor: Jiří Komárek