Chtěli jsme víc, hodnotí sobotní utkání Miroslav Berka

19.11.2017

Dynamiters odehráli v sobotu domácí utkání se Spartakem Velká Bíteš. Boj to byl dlouhý, vyrovnaný a ani po šedesáti minutách herního času se nerozhodlo o vítězi a za stavu 4:4 se šlo do prodloužení, kde byl soupeř úspěšnější. Za celým utkáním se ohlédl Miroslav Berka, střelec první branky Blanska.

Jak hodnotíte zápas?

Výsledek docela dobrý, nám se hodí, ale chtěli jsme víc no. Určitě.

Ze začátku jste na soupeře vlétli, řekli jste si před zápasem, že do utkání vstoupíte takto aktivně?

Prvních deset minut jsme je nepouštěli k ničemu. Byli jsme lepším týmem, ale pak jsme polevili, byly tam nějaký oslabení, to nám celkem nepomohlo a pak vzali chvilku iniciativu oni.

Mohl byste popsat vaši branku z první třetiny?

Já jsem akorát dojížděl do brány a Hynek to dobře nahodil a já to jen dorazil, takže žádná velká věda.

První branka Spartaku vás herně trošku opařila, řekli jste si k tomu něco o přestávce?

Byl to zbytečný gól no. Střílel obránce a prolítlo to tam. Gólman nic neviděl a byla to celkem laciná branka.

Ve druhé třetině se odehrála přestřelka, jak ji hodnotíte ze svého pohledu?

Vždycky jsme dostali gól, ale dokázali jsme na to rychle odpovědět, takže to bylo docela dobrý a myslím, že se druhá třetina musela divákům líbit.

Co bylo podle vás v tomto utkání rozhodující?

Na naší straně tam bylo hodně nepřesností jako třeba nepřesný nahrávky. Určitě toto.

Autor: Jiří Komárek