Hanácký klub byl doma úspěšnější a Dynamiters odjíždí domů s prázdnou

13.1.2018

HK Kroměříž 7:2 Dynamiters Blansko HK

Blansko odehrálo v sobotu v rámci šestnáctého kola krajské ligy venkovní utkání v Kroměříži. Pozice Dynamiters jako outsidera se bohužel projevila i na ledě a přes všechny šance hostů měla Kroměříž vždy dostatečný brankový náskok, aby nepustila Dynamity do trháku. Hanácký klub nakonec porazil Blansko 7:2

Úvodní perioda byla herně vyrovnaná, ale přesto se Kroměříži podařilo vstřelit celkem dvě branky. O první se postaral v sedmé minutě Merta a druhou trefu svého týmu přidal Šťastný. Dynamiters měli několik šancí, ale žádnou z nich se jim nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Na začátku druhé dvacetiminutovky přidal třetí gól svého týmu Brada, ale Blansko následně uklidnilo hru a začalo soupeře dotahovat. Ve třicáté minutě se prosadil Michal Drenčko a dodal tak svému týmu nový impulz. A o sedm minut později vstřelili Dynamiters kontaktní branku. O tu se postaral David Kazda. Poté se hrál dlouho vyrovnaný hokej a naši borci měli několik příležitostí vyrovnat, ale poté se ve třetí třetině ujali slova domácí útočníci a vzali si zpět několikabrankové vedení. Ve čtyřicáté deváté minutě domácí vstřelili rovnou dvě branky a o vítězi bylo téměř jasno. Do konce periody přidali další dvě a stanovili tak skóre na konečných 7:2. Blansko tak odjíždí domů s prázdnou.

Autor: Jiří Komárek