Brumov rozhodl 31 vteřin před koncem. Dynamiters stále bez bodu

29.9.2018

B r u m o v – B y l n i c e – Hokejový bůh Blansku ve třetím kole příliš nepřál. Jednatřicet sekund před koncem duelu na ledě Brumova se kotouč nešťastným odrazem dostal do sítě Martina Šenka a posunul ukazatel skóre na konečný stav 3:2.

HC Brumov-Bylnice – Dynamiters Blansko HK 3:2

Branky a nahrávky: 29. Nesrsta (Lysák), 35. Šudoma, 60. Nesrsta (Vaněk) – 26. Majola (Král, Drenčko), 36. Drenčko (Pilát)

V rámci třetího kola krajské ligy zajíždělo Blansko na led nováčka, Brumova-Bylnice. Úvodní třetina změnu skóre nepřinesla. Jediným zápisem do hokejových statistik byly tresty. Na straně Brumova to byl Tomáš Vodák, na straně Dynamiters Drenčko a Košecký.  Po první půli tak na ukazateli skóre svítil stav 0:0.  Druhá část zápasu byla o to zajímavější. Již v šestadvacáté minutě šlo Blansko do vedení. Přihrávku krále dokázal zúžitkovat Richard Majola – 1:0. Odpověď v podání Brumova netrvala dlouho. Tři minuty po brance Majoly se domácím podařilo srovnat stav duelu. Lysákův pas dokázal najít Nesrstu, jehož střela skončila v síti Šenka.

Další změna skóre přišla až v závěrečné pětiminutovce druhé třetiny. Nejprve se v čase 34:25 prosadil domácí obránce Ondřej Šudoma a strhl skóre na stranu Brumova. O dvě minuty později se diváci opět dočkali srovnání. Pilátovu přihrávku dokázal využít Michal Drenčko a jeho branka určila skóre, za jakého se šlo do šaten. Závěrečná část přinesla zprvu jen dva tresty na straně Blanska. Hokejový bůh se odvrátil od Dynamiters v poslední minutě, kdy Roman Nesrsta protlačil puk za Šenka a Dynamiters již neměli šanci na srovnání.