Domácí neporazitelnost pokračuje. Dynamiters přehráli Uherské Hradiště a připisují si další tři body!

16.11.2018

B l a n s k o – V jedenáctém kole zajíždělo na led Dynamiters Uherské Hradiště. Hosté sice šli ve 14. minutě do vedení, ale v závěru první části srovnal Berka a v prostřední části rozhodli domácí o výhře 4:2. Výborný výkon předvedl brankář Šenk a výrazně dopomohl ke třem bodům pro Blansko.


Dynamiters Blansko HK – HC Uherské Hradiště 4:2

(1:1, 3:0, 0:1)


Branky a nahrávky: 19. Berka (Jílek), 22. Vítek (Král), 28. Drenčko (Pilát, Král), 35. Drenčko (Vítek) – 14. Pavlůsek, 58. Červenka (Kršjak). Rozhodčí: Vepřek – Viskot, Czubaj. Vyloučení: 7:4, navíc Větřišek (UHH) 10 minut OT, Šrenk (UHH) TH. Hráč utkání: Michael Drenčko.


Sestava domácích: Šenk (Vystrčil) – Sedláček “C”, Hejduk, Němec, Pilát, Hanzlík, KakáčJakubec, Král, Drenčko, Vítek, Berka, Jílek, Hussein, Majola, Grünwald, Nohel, Antal, Nauš Trenér: Martin Světlík.

Sestava hostí: Paprník (35. Kubík) – Studený, Hrabec, Kojecký, Uhřiček, Lišaník, Lažek – Větříšek, Forman, Burša, Tomešek, Kotačka, Nohál, Pavlůsek, Kršjak, Jurča, Červenka, Šrenk. Trenér: Zdeněk Čech


Domácí Blansko v úvodu utkání hýřilo aktivitou a brankář Paprník se musel mít na pozoru. Ve čtrnácté minutě hráli domácí přesilovku, ale paradoxně inkasovali. Domácí defenzívě ujel Pavlůsek a dokázal dostat puk za Šenka. Ačkoli to už vypadalo, že první třetinu ovládnou hosté poměrem 0:1. 64 vteřin před koncem však prchl Tomáš Jílek s Miroslavem Berkou a ve vlastním oslabení dokázali vyrovnat na 1:1.V prostřední části předvedli svěřenci Martina Světlíka neuvěřitelnou krasojízdu a prokázali domácí sílu. Po dvou minutách hry se před brankáře natlačil Jiří Vítek a dotlačil kotouč za záda Paprníka. O šest minut později dostali Dynamiters k dispozici přesilovou hru. Král nabil na modrou Pilátovi, jehož střelu usměrnil mimo dosah brankáře Hradiště Michael Drenčko. Blanenští neměli dosta a brankář Paprník musel být ve střehu i nadále. I Šenk v bráně Blanska musel dávat pozor a několika skvělými zákroky podržel svůj tým. Pět minut před druhou pauzou vyhrál Jiří Vítek buly přímo na hůl Michaela Drenčka, který druhým gólem upravil na 4:1.

Závěrečnou třetnu odehrálo Blansko zkušeně, i přesto musel brankář Šenk několikrát vytasit skvělý zákrok a podpořit své spoluhráče. Dynamiters měli k dispozici pětiminutovou přesílovku po Šrenkově zkratu a krosčeku vůči čárovému rozhodčímu. Ta se Blansku příliš nepovedla a Kubík, jenž po čtvrté brance nahradil Paprníka nemusel zasahovat. Jedinou branku třetí části vsítil hostující Červenka, k němuž se odrazil puk před brankou a rychlou kličkou do bekhendu upravil na konečných 4:2.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SPOLUFINANCOVÁNO:

Tabulka krajské ligy

PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Brumov-Bylnice
2.SK Minerva Boskovice
3.HOKEJ Uherský Ostroh
4.SHKM Hodonín
5.HC Moravské Budějovice 2019
6.HK Kroměříž
7.HC Lvi Břeclav
8.HC Spartak Uherský Brod
9.HC Uherské Hradiště
10.HC Spartak Velká Bíteš
11.Dynamiters Blansko HK
12.HC Štika Rosice