Dynamiters Blansko HK vs. HHK Velké Meziříčí – 1:8

29.2.2016

Po prohře ve Velké Bíteši, kde naši kluci předvedli podobně bojovný výkon jako proti Boskovicím a o výsledku rozhodla opět slabá šestiminutovka ve druhé třetině, přivítali Dynamiters na svém ledě Velké Meziříčí. Tímto soubojem pro oba týmy končila základní část soutěže. Blansko s jistotou sedmého místa mohlo nastoupit s klidnou hlavou a naladit se na play-off. To Meziříčí mělo ještě šanci při selhání Uherského Ostrohu na třetí místo.

Začátek zápasu se domácímu týmu nepovedl. Už po třiceti vteřinách Blansko prohrávalo 0:1. Velké Meziříčí nepolevilo a Dynamiters měli, co dělat, aby o zápase nebylo rozhodnuto už během deseti minut zápasu. Za stavu 0:2 měl šanci trestného střílení Pavel Stejskal, které však neproměnil. Ve druhé třetině rozhodčí Pavlovi dal ještě jednu šanci si zopakovat nájezd. To už Pavel nezaváhal a snížil na 1:3. Avšak místo toho, aby se hra Blanska zvedla, hosté rychle odpověděli a do závěrečné sirény přidali další čtyři branky.

Poslední zápas tak skončil ostudnou prohrou Dynamiters Blansko. Věříme však, že na středeční čtvrtfinálový zápas naši kluci nastoupí úplně jinak a budou bojovat jako lvi o první vítězství nad Boskovicemi v této sezóně.

Jak už bylo zmíněno čtvrtfinále odehrají Dynamiters proti SK Minerva Boskovice. Takže opět nepřijdou diváci o atraktivní souboje s okresním rivalem. Přijďte proto v hojném počtu se podívat na hokej plný vyhrocených soubojů a pohledných akcí. Těšíme se na Vás!!!