Dynamiters Blansko HK vs. Hokej Uherský Ostroh – 1:6

17.10.2016

V sobotu 15. 10. proběhla předehrávka 11. kola mezi Dynamiters Blansko a Uherským Ostrohem. Zápas se nehodnotí moc dobře, protože Blansko prohrálo pátý zápas v řadě. Průběh utkání je čirým zrcadlem nepohody, která panuje v blanenském týmu. Od úvodního buly však nic nenapovídalo tomu, že by Dynamiters měli pokračovat v černé sérii porážek. Částečnou převahu domácích potvrdil gólem v 16. minutě David Bílý po pohledné kombinaci s Davidem Kazdou. Ostroh však za necelou minutu našel odpověď a skóre srovnal. Výsledek 1:1 vydržel až do 44. minuty zápasu. Diváci se ale určitě nenudili. Oba týmy si vytvářely slibné gólové příležitosti, ani jeden je však nedokázal proměnit. Až hostující Rauš v čase 43:22 strhnul vedení na stranu Ostrohu. Blansko se nevzdávalo a deset minut před koncem zápasu si vybojovalo výhodu přesilovky 5:3. Obecně taková přesilovka rozhoduje zápas, což se také stalo. Bohužel v neprospěch Dynamitů. Blansko totiž předvedlo neuvěřitelný blackout a v přesilovce obdrželo dva góly, které rozhodly celý zápas. Po nich se celá hra domácích sesypala. Hosté přidali ještě dva zásahy a s výsledkem 1:6 zazněla i závěrečná siréna.
V příštím zápase se Dynamiters Blansko utkají s B-týmem Vsetínu o poslední místo v tabulce. Věříme, že se naši kluci oklepou z porážky a předvedou zlepšený výkon, který přinese vítězství.