Naváže Blansko na výhru z Ostrohu? Dynamiters hostí Brumov-Bylnice

15.12.2018

 

B l a n s k o – Blanenští hokejisté v posledním zápase v Uherském Ostrohu dokázali obrat favorita o dva body a po výhře 3:2 v samostatných nájezdech po dvou prohrách zabrali. Dalším soupeřem svěřenců Zdeňka Grünwalda a Martina Světlíka bude nevyzpytatelný soupeř, HC Brumov-Bylnice.


Druhá část soutěže Blansku prozatím vychází lépe než ta první. V prvním duelu stejně jako v první části soutěže, prohráli s Velkým Meziříčím, ale v dalším zápase v Uherském Ostrohu dokázali oproti úvodní části ligy napravit zaváhání z domácího ledu, kde podlehli Ostrohu vysoko 2:7. Odvetu se Slováckým soupeřem hokejisté Blanska zvládli a přivezli si výhru 3:2 po samostatných nájezdech.


Dalším soupeřem pro Dynamiters bude prozatím předposlední tým tabulky – HC Brumov Bylnice. Hokejisté z Valašska jsou v letošním ročníku nováčkem KHL, ačkoli už v minulých letech v soutěži působili, tak letošní ročník jim příliš nevychází. V patnácti zápasech dokázal Brumov vybojovat jen 11 bodů, což jim přisuzuje nelichotivou třináctou příčku s tříbodovým náskokem na poslední Rosice a bodovou ztrátou na Břeclav. V prvním vzájemném duelu se utkání blížilo k prodloužení, ale 31 vteřin před koncem zápasu domácí rozhodli a brali tři body za výhru 3:2.

Dynamiters se před nadcházejícím šestnáctým kolem nacházejí na příčce s číslem devět. Na osmou, postupovou příčku, ztrácí tým okolo lídrů Tomáše Jílka a Michaela Drenčka pouze tři body. Dá se tedy říct, že každý následující zápas může být pro Dynamiters klíčovým. Situace pod Blanskem vypadá následovně. S tříbodovou ztrátou se směrem k play-off tlačí Sokol Březina, o dva body méně má Uherské Hradiště. Blansko tak má o motivaci postaráno.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SPOLUFINANCOVÁNO:

Tabulka krajské ligy

PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Brumov-Bylnice
2.SK Minerva Boskovice
3.HOKEJ Uherský Ostroh
4.SHKM Hodonín
5.HC Moravské Budějovice 2019
6.HK Kroměříž
7.HC Lvi Břeclav
8.HC Spartak Uherský Brod
9.HC Uherské Hradiště
10.HC Spartak Velká Bíteš
11.Dynamiters Blansko HK
12.HC Štika Rosice