Rozpis zápasů 2019/2020

18.9.2019

B l a n s k o – Představujeme vám rozpis zápasů na nadcházející sezónu 2019/2020. Již tuto neděli jedeme k 1. mistrovskému utkání do Brumova-Bylnice.

 

Datum, čas

Domácí

Hosté

1.

22.09.2019 17:00

HC Brumov-Bylnice

Dynamiters Blansko HK

2.

28.09.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Lvi Břeclav

3.

05.10.2019 17:00

HK Kroměříž

Dynamiters Blansko HK

4.

12.10.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Uherské Hradiště

5.

20.10.2019 17:00

HOKEJ Uherský Ostroh

Dynamiters Blansko HK

6.

26.10.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Sp. Velká Bíteš

7.

28.10.2019 16:00

HC Štika Rosice

Dynamiters Blansko HK

8.

02.11.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HHK Velké Meziříčí

9.

09.11.2019 17:00

SK Minerma Boskovice

Dynamiters Blansko HK

10.

13.11.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

TJ Sokol Březina

11.

17.11.2019 17:00

SHKM Hodonín

Dynamiters Blansko HK

12.

23.11.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Uničov

13.

30.11.2019 17:00

HC Spartak Uherský Brod

Dynamiters Blansko HK

14.

07.12.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Brumov-Bylnice

15.

12.12.2019 18:00

HC Lvi Břeclav

Dynamiters Blansko HK

16.

14.12.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HK Kroměříž

17.

21.12.2019

HC Uherské Hradiště

Dynamiters Blansko HK

18.

04.01.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

HOKEJ Uherský Ostroh

19.

11.01.2020 17:00

HC Sp. Velká Bíteš

Dynamiters Blansko HK

20.

15.01.2020 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Štika Rosice

21.

18.01.2020 17:30

HHK Velké Meziříčí

Dynamiters Blansko HK

22.

25.01.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

SK Minerma Boskovice

23.

01.02.2020 17:00

TJ Sokol Březina

Dynamiters Blansko HK

24.

08.02.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

SHKM Hodonín

25.

16.02.2020 17:00

HC Uničov

Dynamiters Blansko HK

26.

22.02.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Spartak Uherský Brod


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SPOLUFINANCOVÁNO:

Tabulka krajské ligy

PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HC Brumov-Bylnice
2.SK Minerva Boskovice
3.HOKEJ Uherský Ostroh
4.SHKM Hodonín
5.HC Moravské Budějovice 2019
6.HK Kroměříž
7.HC Lvi Břeclav
8.HC Spartak Uherský Brod
9.HC Uherské Hradiště
10.HC Spartak Velká Bíteš
11.Dynamiters Blansko HK
12.HC Štika Rosice