Rozpis zápasů 2019/2020

18.9.2019

B l a n s k o – Představujeme vám rozpis zápasů na nadcházející sezónu 2019/2020. Již tuto neděli jedeme k 1. mistrovskému utkání do Brumova-Bylnice.

 

Datum, čas

Domácí

Hosté

1.

22.09.2019 17:00

HC Brumov-Bylnice

Dynamiters Blansko HK

2.

28.09.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Lvi Břeclav

3.

05.10.2019 17:00

HK Kroměříž

Dynamiters Blansko HK

4.

12.10.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Uherské Hradiště

5.

20.10.2019 17:00

HOKEJ Uherský Ostroh

Dynamiters Blansko HK

6.

26.10.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Sp. Velká Bíteš

7.

28.10.2019 16:00

HC Štika Rosice

Dynamiters Blansko HK

8.

02.11.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HHK Velké Meziříčí

9.

09.11.2019 17:00

SK Minerma Boskovice

Dynamiters Blansko HK

10.

13.11.2019 18:00

Dynamiters Blansko HK

TJ Sokol Březina

11.

17.11.2019 17:00

SHKM Hodonín

Dynamiters Blansko HK

12.

23.11.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Uničov

13.

30.11.2019 17:00

HC Spartak Uherský Brod

Dynamiters Blansko HK

14.

07.12.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Brumov-Bylnice

15.

12.12.2019 18:00

HC Lvi Břeclav

Dynamiters Blansko HK

16.

14.12.2019 17:00

Dynamiters Blansko HK

HK Kroměříž

17.

21.12.2019

HC Uherské Hradiště

Dynamiters Blansko HK

18.

04.01.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

HOKEJ Uherský Ostroh

19.

11.01.2020 17:00

HC Sp. Velká Bíteš

Dynamiters Blansko HK

20.

15.01.2020 18:00

Dynamiters Blansko HK

HC Štika Rosice

21.

18.01.2020 17:30

HHK Velké Meziříčí

Dynamiters Blansko HK

22.

25.01.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

SK Minerma Boskovice

23.

01.02.2020 17:00

TJ Sokol Březina

Dynamiters Blansko HK

24.

08.02.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

SHKM Hodonín

25.

16.02.2020 17:00

HC Uničov

Dynamiters Blansko HK

26.

22.02.2020 17:00

Dynamiters Blansko HK

HC Spartak Uherský Brod

SPOLUFINANCOVÁNO:

Tabulka krajské ligy

# Tým Z V VP PP P Skóre B
1 HOKEJ Uherský Ostroh 1 1 0 0 0 101 3
2 HK Kroměříž 1 1 0 0 0 125 3
3 HC SPARTAK Uherský Brod 1 1 0 0 0 61 3
4 SK Prostějov 1913 1 1 0 0 0 73 3
5 HC Lvi Fosfa Břeclav 1 0 0 0 1 37 0
6 HC Uherské Hradiště 1 0 0 0 1 16 0
7 Dynamiters Blansko HK 1 0 0 0 1 512 0
8 HC Brumov-Bylnice 1 0 0 0 1 110 0
9 HC Boskovice 0 0 0 0 0 00 0