Spousta branek, ale žádné body pro Dynamiters

23.9.2017

HC Uničov 6:3 Dynamiters Blansko

Dynamiters vyrazili v rámci druhého kola krajské ligy do Uničova. V první třetině hrálo Blansko vlažně a padalo hodně trestů. Pět vyloučených v úvodní dvacetiminutovce na straně hostů hovoří za vše. Domácí trestali chyby v obraně a často docházelo k samostatným únikům na brankáře. První periodu vyhráli Orli 4:0. Ve druhé třetině si svůj náskok navýšili na 5:0 a zápas už byl téměř rozhodnut.

Domácí však v závěrečné části utkání polevili a trenér hostů stáhl hru na pouhé dvě lajny. I to bylo důvodem, že Dynamiters porazili ve třetí třetině Orli 3:1 díky brankám Bílého, Grünwalda a Kuběny, ale na body jim to nestačilo a pouze korigovali výsledek tohoto duelu, ve kterém Uničov porazil na domácím ledě Blansko 6:3.