Z Velkého Meziříčí odjíždějí hráči Blanska s prázdnou

7.10.2017

HHK Velké Meziříčí 11:1 HK Dynamiters Blansko

Dynamiters v rámci čtvrtého kola krajské ligy odehráli utkání ve Velkém Meziříčí. Začátek byl vyrovnaný a Blansko se dokonce dostalo do vedení, ale po několika vyloučeních a obdržených brankách se začala hra Dynamiters komplikovat. Horácký klub nakonec vstřelil rovných jedenáct branek. Blansko je tak stále bez bodu.

Prvních deset minut úvodní periody byla hra vyrovnaná. Diváci byli svědky několika šancí a Dynamiters se dostali do vedení, když otevřel skóre utkání David Kazda. Bohužel to byla jediná branka, kterou hosté vstřelili. Velké Meziříčí během šesti minut dokázalo skórovat hned třikrát a rychle tak otočit stav utkání. Domácí ještě těsně před koncem první dvacetiminutovky využili přesilovku a do kabin se šlo za stavu 4:1 pro domácí.

R16_0797

Ve druhé třetině navázali domácí na hru z konce první třetiny a zápas měli pevně v rukou. Děj tohoto duelu navíc opět ovlivnilo velké množství trestů a Velké Meziříčí v této třetině přidalo další čtyři branky a o vítězi sobotního utkání už bylo téměř jasno. V závěrečné periodě hráli Dynamiters mnohem disciplinovaněji, ale ani hra bez faulů nestačila, domácí přidali ještě tři branky a upravili stav utkání na konečných 11:1. Blansko jede domů bez bodu a s vědomím, že během následujících domácích utkání už bude potřeba vybojovat nějaké body, pokud se letos chtějí dostat do play-off.

Autor: Jiří Komárek