Blansko veze z Rosic dva body

11.11.2017

Blansko jelo do Rosic s ambicemi bododovat a to se povedlo. Dynamiters měli většinu utkání převahu, ale Štiky držely krok a vždy dokázaly vyrovnat a nakonec rozhodovaly až nájezdy, ve kterých byli lepší Dynamiters.

V první periodě otevřeli Dynamiters skóre utkání. David Jakubec skóroval a dostal svůj tým do vedení. Štiky poté vyrovnaly, ale Blansko se pak dostalo po brance Tomáše Jílka znovu do vedení. Domácí však opět vyrovnali a do kabin se šlo za stavu 2:2.

Ve druhé periodě se trefil David Bílý, avšak i na tento gól dokázaly Štiky odpovědět. I po druhé třetině tak byl stav nerozhodný 3:3. Ve třetí dvacetiminutevce se dvakrát prosadil Miroslav Berka, ale dvě branky vstřelil i soupeř.

Celé utkání se tak přesunulo do prodloužení, kde měl největsí šanci Stanislav Sedláček, jenž se ocitl sám před brankářem, ale tuto šanci neproměnil a celý duel se musel rozhodnout až v samostatných nájezdech, ve kterých bylo lepší Blansko. Šenk oba nájezdy lapil a za Dynamiters byli úspěšní Kuběna a Hussein. Naši borci tak jedou domů se dvěma body.

Autor: Jiří Komárek