Rozlosování soutěže 2018/2019

29.7.2018

ROZLOSOVÁNÍ KRAJSKÉ LIGI MUŽŮ JIHOMORAVSKÉHO A ZLÍNSKÉHO KRAJE 2018/2019

Rozlosování Krajské soutěže mužů je potvrzeno. Soutěž začne v polovině září, A-tým Dynamiters Blansko HK se na domácím ledě představí poprvé v sobotu 22. září, kdy do našeho svatostánku zavítá tým Uherského Ostrohu.

Soutěž řídí

KVV JM ČSLH.

Startují

  • Hráči narození do 31.12.1999, mladší hráči po splnění ustanovení čl. 219 SDŘ
  • V utkání mohou hrát max. 3 hráči na střídavé hostování z vyšších soutěží za podmínek uvedených v přestupních řádech
  • V soutěži je povoleno hostování juniorům z ELJ
  • Hráči narozeni v roce 1997 a mladší v utkání není omezen
  • Počet hráčů, kterým se povolí hostování do klubu, není omezen
  • Povinností technických vedoucích je tyto hráče označit v zápise o utkání za jménem patřičným článkem z přestupního řádu označeném na registračním průkaze hráče

Počet účastníků

  • 14 – ze soutěže se nesestupuje.

Systém soutěže

Základní část:

  • Tříbodovým systémem dle SDŘ čl. 403
  • Dvoukolově každý s každým
  • V případě nerozhodného výsledku prodlužení 5 min 3:3 po 3 min přestávce bez úpravy viz SDŘ čl.406
  • Brankáři na prodloužení NEMĚNÍ strany
  • Samostatné nájezdy k rozhodnutí utkání 5:5
  • Na samostatné nájezdy brankáři budou hájit stejné branky jako v prodloužení
  • Střelci nesmí být stejní
  • V případě nerozhodnutí “náhlá smrt” po jednom hráči v opačném pořadí
  • Střelci se můžou opakovat, SDŘ 407.

Playoff:

  • Čtvrtfinálové dvojice se určí z mužstev, která se umístí na 1. – 8.místě konečné tabulky
  • Semifinálové dvojice budou určeny ze závěrečné tabulky po základní části
  • Fináloví soupeři vzejdou ze čtvrtfinálových a semifinálových vítězů
  • Pořadí F1 a F2 bude určeno ze závěrečné tabulky po základní části
  • Čtvrtfinálová utkání se hrají na DVĚ VÍTĚZNÁ utkání, přičemž lépe postavené mužstvo v tabulce po základní části hraje jako domácí první a třetí utkání, utkání se hrají dle SDŘ 406 a 407
  • Semifinálová a finálová utkání se hrají na TŘI VÍTĚZNÁ utkání, přičemž lépe postavené mužstvo v tabulce po základní části hraje jako domácí první, třetí a páté utkání, utkání se hrají dle SDŘ 406 a 407
  • V případě nerozhodného výsledku prodlužení 10 min 4:4 po 3 min přestávce bez úpravy viz SDŘ čl.406
  • Brankáři na prodloužení NEMĚNÍ strany
  • Samostatné nájezdy k rozhodnutí utkání 5:5
  • Na samostatné nájezdy brankáři budou hájit stejné branky jako v prodloužení
  • Střelci nesmí být stejní
  • V případě nerozhodnutí “náhlá smrt” po jednom hráči v opačném pořadí, střelci se můžou opakovat SDŘ čl. 407

Technické podmínky

  • V první polovině soutěže (1 – 13) nastupuje domácí oddíl do utkání ve světlých dresech, hosté v tmavých
  • Ve druhé polovině soutěže (14 – 26) nastupuje domácí oddíl do utkání ve tmavých dresech, hosté ve světlých
  • V případě nutnosti je povinností domácích změnit barvu dresů
  • V Play off mohou za zúčastněné kluby nastoupit pouze hráči, kteří za příslušný klub odehráli minimálně 50% utkání v soutěži s tím, že se sčítá počet startů za všechna družstva v daném klubu
  • U brankáře se do tohoto počtu utkání započítávají i ta utkání, ve kterých byl uveden v zápise o utkání, aniž by zasáhl do hry
  • Podmínku 50% odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15.12.2017 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub
  • Kluby, které se zúčastní Play off, jsou povinny zaslat řídícímu soutěže KVV JM ČSLH deset dnů před jeho zahájením, nejpozději do 20.02.2019 soupisku hráčů splňující technické normy k odsouhlasení
  • KVV JM ČSLH odsouhlasená Soupiska hráčů je platná po celou dobu Play off a je nutné ji předložit rozhodčím ke kontrole hráčů před každým utkáním

Postup

  • Vítěz má právo postupu do kvalifikace o II. ligu ČR

Hrací dny

  • Středa, čtvrtek, pátek, sobota, neděle a státní svátky

 

Začátky utkání

Pracovní den: 17.30 – 19.30 hod.
Sobota, neděle: 10.00 – 19.00 hod.

Zápasy Dynamiters v základní části

1. kolo 16. 9. 2018, neděle  HHK Velké Meziříčí : Dynamiters Blansko HK
2. kolo 23. 9. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : Hokej Uherský Ostroh
3. kolo 28. 9. 2018, pátek  HC Brumov-Bylnice : Dynamiters Blansko HK
4. kolo 30. 9. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HC Lvi Břeclav
5. kolo 7. 10. 2018, neděle  TJ Sokol Březina : Dynamiters Blansko HK
6. kolo 14. 10. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HC Spartak Velká Bíteš
7. kolo 21. 10. 2018, neděle  HC Štika Rosice : Dynamiters Blansko HK
8. kolo 28. 10. 2018, neděle  SHKM Hodonín : Dynamiters Blansko HK
9. kolo 4. 11. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HC Orli Uničov
10. kolo 11. 11. 2018, neděle  SK Minerva Boskovice : Dynamiters Blansko HK
11. kolo 16. 11. 2018, pátek  Dynamiters Blansko HK : HC Uherské Hradiště
12. kolo 18. 11. 2018, neděle  HK Kroměříž : Dynamiters Blansko HK
13. kolo 25. 11. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HC SPARTAK Uherský Brod
14. kolo 2. 12. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HHK Velké Meziříčí
15. kolo 9. 12. 2018, neděle  Hokej Uherský Ostroh : Dynamiters Blansko HK
16. kolo 16. 12. 2018, neděle  Dynamiters Blansko HK : HC Brumov-Bylnice
17. kolo 22. 12. 2018, sobota  HC Lvi Břeclav : Dynamiters Blansko HK
18. kolo 6. 1. 2019, neděle  Dynamiters Blansko HK : TJ Sokol Březina
19. kolo 13. 1. 2019, neděle  HC Spartak Velká Bíteš : Dynamiters Blansko HK
20. kolo 18. 1. 2019, pátek  Dynamiters Blansko HK : HC Štika Rosice
21. kolo 20. 1. 2019, neděle  Dynamiters Blansko HK : SHKM Hodonín
22. kolo 27. 1. 2019, neděle  HC Orli Uničov : Dynamiters Blansko HK
23. kolo 3. 2. 2019, neděle  Dynamiters Blansko HK : SK Minerva Boskovice
24. kolo 10. 2. 2019, neděle  HC Uherské Hradiště : Dynamiters Blansko HK
25. kolo 17. 2. 2019, neděle  Dynamiters Blansko HK : HK Kroměříž
26. kolo 24. 2. 2019, neděle  HC SPARTAK Uherský Brod : Dynamiters Blansko HK

 

Rozpis playoff

Čtvrtfinále Na dva vítězné Středa 27. 2., pátek 1. 3., neděle 3. 3.
Semifinále Na tři vítězné Středa 6. 3., pátek 8. 3., neděle 10. 3., pátek 15. 3., neděle 17. 3.
Finále Na tři vítězné Středa 20. 3., pátek 22 3., neděle 24 3., pátek 29. 3., neděle 31. 3.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SPOLUFINANCOVÁNO:

PTýmZVVPPPPSkóreB
1.HOKEJ Uherský Ostroh151201263:4137
2.HHK Velké Meziříčí141200299:3536
3.SHKM Hodonín151010495:6432
4.SKMB Boskovice151010483:5932
5.HC Uničov14721466:5026
6.HC Spartak Uherský Brod15612656:6622
7.HK Kroměříž14701662:6122
8.HC Spartak Velká Bíteš15531667:5722
9.Dynamiters Blansko HK15520852:6719
10.TJ Sokol Březina15412862:6316
11.HC Uherské Hradiště14402844:7314
12.HC Lvi Břeclav z.s.153111068:9112
13.HC Brumov - Bylnice153101146:9011
14.HC Štika Rosice152021139:858