Blansko zdolalo po nájezdech soupeře z Pardubického kraje

9.9.2017

Hokejisté z Blanska odehráli v sobotu své druhé přípravné utkání v Moravské Třebové. Domácí Slovan otevřel skóre utkání a vyhrál první třetinu 1:0. Ve druhé periodě trenér střídal brankáře a za Jarmila Vlacha nastoupil Martin Šenk. Slovan skóroval ještě jednou, ale díky brankám Ivo Kuběny a Adama Husseina bylo skóre po druhé dvacetiminutovce vyrovnané 2:2. Ve třetí třetině vstřelil branku Hynek Grünwald, ale i soupeř dokázal jednou skórovat a za stavu 3:3 rozhodovaly až nájezdy.

V brance Dynamiters byl dvakrát úspěšný Martin Šenk a po proměněných nájezdech Adama Hussaina a Tomáše Jílka poráží Blansko Moravskou Třebovou 4:3 po samostatných nájezdech. Příprava je dnešním dnem u konce a my se tak můžeme těšit na základní část sezóny 2017/2018, která nám již klepe na dveře.