TECHNIKA HOCKEY Brno 8 - 4 Dynamiters Blansko HK

21.1.2023 - 17:00 v HHDM Brno

B r n o – V sobotu 21. 1. 2023 zajížděli hokejisté Dynamiters Blansko na led prvního týmu tabulky  TECHNIKA HOCKEY BRNO.

TECHNIKA HOCKEY BRNO – DYNAMITERS BLANSKO HK 8:4 (3:3, 4:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Račický (Štrauch, Sedláček D), 11. Jurča (Benýšek, Stehlík), 12. Hroudný (Hledík, Kubica), 25. Račický (Štrauch, Sedláček), 29. Stehlík (Úlehla, Benýšek), 30. Račický, 31. Stehlík (Věžník, Jurča), 56. Račický (Štrauch, Svatuška) – 9. Antoňů T. (Grünwald), 15. Antoňů T. (Müller, Grünwald), 20. Šmahel, 27. Antal (Kubíček). Vyloučení: 10:10. Využití: 2:0, Střely: 49:36, Vhazování: 33:44,  Diváci: 50.

Sestava domácích: Skoupý (Nešpůrek) – Sedláček D., Úlehla, Věžník, Rosendorf, Strýček, Kubica – Hroudný, Škodík, Adam, Račický, Štrauch, Benýšek, Jurča, Hledík, Svatuška, Stehlík. Trenér: Jiří Rech.

Sestava hostí: Vlach (Šenk) – Sedláček, Němec, Antoňů M., Hussein, Rašovský, Staněk – Král, Malý, Šmahel, Müller, Grünwald, Antoňů T., Berka, Antal, Kubíček.
Trenér: Tomáš Jílek.

Do utkání jsme chtěli vstoupit ve stejném duchu jako minulý týden, bohužel soupeř nás už tolik nepodcenil a začal aktivně. Ve 12. minutě prohráváme o dva góly, ale zásluhou koncentrace a bojovnosti se nám podaří v poslední vteřině 1. třetiny vyrovnat na 3:3. Bohužel místo, aby nás tato branka nakopla do třetiny druhé, tak nám zláme vaz. Během pouhých šesti minut dostáváme čtyři branky, ikdyž na tu první ještě dokážeme rychle odpovědět. Stav 7:4 není ještě zcela ztracený, nutno ale podotknout, že na ledě favorita soutěže a adepta na postup do 2. ligy je tento stav hodně těžký otočit. Ve třetí části přibývá hodně soubojů, stále se snažíme s výsledkem něco udělat, bohužel naše neschopnost v důležitých chvílích střílet góly nebere konce. Sumasumárum, tragická druhá třetina a impotence v zakončení nás stála lepší výsledek.