Prohra v 8. sérii nájezdů

30.9.2024

B l a n s k o  –

DYNAMITERS BLANSKO HK – HC SPARTAK UHERSKÝ BROD 4:5sn (2:1, 0:2, 2:1-0:1)

Branky a nahrávky: 8. Müller (Sedláček, Grünwald), 14. Antoňů T. (Antoňů M.), 43. Oliva (Fuerpass), 56. Müller (Grünwald) – 8. Vaculík (Uhříček), 29. Kočica (Tomek, Klusák), 38. Macharáček, 44. Vaculín (Stiksa), rozhodující nájezd Šiller. Vyloučení: 4:8 navíc domácí 5+20 za zásah do oblasti hlavy a krku, Využití: 1:0, Diváci: 108.

Sestava domácích: Šenk (Sedlák) – Sedláček, Verner, Rašovský, Němec, Antoňů M., Majola – Antoňů T., Grünwald, Müller, Jílek, Šmahel, Medřický, Antal, Fuerpass, Kuběna, Malý, Oliva. Trenér: Jiří Otoupalík.

Sestava hostí: Malota (Vrága) – Kadlčík, Kužílek, Tomek, Kollár, Koníček, Man, Budil, Uhříček – Šiller, Vaculín, Řehoř, Vaněk, Klusák, Mikulec, Macharáček, Kotek, Kočica, Stiksa. Trenér: Miloslav Gureň.

Ohlas domácího trenéra: „V tomto utkání jsme na domácí půdě po předchozí prohře chtěli brát všechny tři body. Po celou dobu tohoto utkání jsme měli více ze hry, vytvářeli si šance a tlak. Soupeř nám nejvíc hrozil z brejkových situací, ze kterých nám vstřelil dva góly. Největší naší slabinou tohoto utkání bylo zakončení, protože šancí jsme si vytvořili snad na dvě utkání, ale chybělo nám občas i trochu štěstí, které jsme si asi vybrali v předchozím zápase. Když utkání šlo do prodloužení, tak jsme ho chtěli zlomit na svou stranu a i v této fázi hry jsme byli aktivnějším týmem, bohužel se nám nepodařila proměnit ani přesilovka 4na3 na konci prodloužení a tak šlo utkání do nájezdů, kde byl šťastnější soupeř.

Pro nás to je vzhledem k předvedené hře krutá porážka, byli jsme lepším týmem. Na druhou stranu nám to dodává optimismus do dalších zápasů, kde když vyladíme detaily tak určitě odejdeme s plným počtem bodů.“

Další utkání odehrajeme v sobotu 5. 10. 2024 od 17:00 v dalekém Brumově Bylnici