Plný počet bodů z Brumova

10.10.2024

B r u m o v i B y l n i c e  –

HC BRUMOV BYLNICE – DYNAMITERS BLANSKO HK 4:7 (0:2, 2:2, 2:3)

Branky a nahrávky: 25. Pavlůsek (Janíček, Macháč), 30. Vaněk (Lysák M., Janíček), 43. Pavlůsek (Janíček, Vaněk), 60. Pavlůsek (Janíček) – 2. Fuerpass (Malý), 11. Jílek (Medřický, Oliva), 38. Jílek (Medřický, Němec), 38. Antoňů M., 48. Müller, 52. Müller (Antal), 59. Müller (Grünwald, Antal). Vyloučení: 2:4, Využití: 2:1, Diváci: 64.

Sestava domácích: Čada (od 38. Kučera) – Vaněk, Mojžíš, Lysák M., Krůžela, Pigulevskyi – Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, Lysák A., Ročák, Pavlík, Střelec, Urban. Trenér: Jaroslav Vaněk.

Sestava hostí: Šenk (Sedlák) – Sedláček, Verner, Rašovský, Němec, Antoňů M., Fojt – Antal, Grünwald, Müller, Jílek, Oliva, Medřický, Fuerpass, Malý, Omelka, Radkovský. Trenér: Jiří Otoupalík.

Ohlas hostujícího trenéra:

Věděli jsme že nás čeká velice těžký zápas. Brumov má mladý a nepříjemný tým a to taky potvrdili. Soupeř nám nejvíc hrozil po křídlech, kde na to měli typově vhodné hráče, nicméně v první třetině jsme měli více ze hry a zaslouženě vedli 2:0.

Bohužel soupeř ve druhé třetiny z jednoho brejku a přesilovky srovnal a zápas byl v polovině utkání vyrovnaný. Tady ale musím ocenit náš tým, který se rychle oklepal a druhou půlku druhé třetiny jsme soupeře přehrávali. Zase jak v minulém utkání jsem si dokázali vytvořit plno šancí a jedna z nich tam propadla. Potom nám pomohlo i štěstí, když jedno nahození z poloviny hřiště nepříjemně skočilo před brankářem a skončilo v síti. Takže do třetí třetiny jsme šli opět s dvoubrankovým vedením.

Ve třetí třetině jsme chtěli stále hrát aktivně, ale celkem brzo jsme nechali soupeře snížit a hned na to nás podržel náš brankář, když odmítl důležitými zákroky vyrovnání. Naštěstí jsme zase soupeři odskočili několika góly a utkání už si pohlídali.

Jsme strašně rádi za prolomení smůly na tomto stadionu a hlavně jsme rádi za předvedený výkon a zasloužený tři body.

Další utkání odehrajeme v sobotu 12. 10. 2024 od 17:00 na domácím hřišti proti Uherskému Ostrohu.